KADEŘNICTVÍ

V našem studiu GOLD RET se o Vaše vlasy a skvělý pocit postarají Alžběta, Petra a Ivana. Držíme se hesla, že krásné vlasy jsou pouze zdravé vlasy. Nejen, že jim přidáme vitalitu a lesk během péče v našem salonu, ale naučíme Vás, jak se o vlasy můžete postarat doma, aby příští návštěva kadeřníka byla chvilkou relaxu a radosti a ne „roztřepenou“ nutností.

Kosmetika Alfaparf Milano, DUSY, Davines, Matrix a Subrina, se kterou pracujeme, je té nejvyšší kvality a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Veškeré přípravky, se kterými pracujeme v našem salonu, si také můžete pořídit domů.

Naše služby:

Dámské, pánské, dětské střihy
Dle nejmodernějších trendů

Barvení
I ty nejcitlivější alergici mohou mít skvělý pocit z krásně natónovaných vlasů díky speciální barvě pro alergiky. Používáme barvy Color Wear, Evolution of the colour, Thermac Spa od firmy Alfaparf Milano

Masáž vlasové pokožky
Pokud Vám padají vlasy nebo rostou pomaleji, než byste si přála a nebo si chcete ulevit od bolesti hlavy či si jednoduše odpočinout

Melírování
Pod tímto pojmem si nemusíte nutně představit bílé proužky. Předvedeme na Vás techniky melírování, o kterých se pravidelně školíme a neustále se učíme něco nového. Už jste slyšeli pojem „ombré“ nebo „painting“?

Stažení oxidačního barviva z vlasů
Zvolila jste si na vlasy nevhodný odstín barvy nebo byste ráda změnu na světlejší barvu? Máme pro Vás několik možností, jak se agresivního chemického tmavého pigmentu z vlasů šetrně zbavit. Přijďte se nezávazně poradit!

Trvalá
Pokud toužíte po objemu, vlnkách nebo prstýnkách na delší dobu

Společenské a svatební účesy
Pokud máte výjimečný den nebo se chcete cítit výjimečně v obyčejném dni (svatby, plesy, křtiny, výročí, atd.)

Narovnání a ozdravení vlasů keratinem
Pokud se trápíte s krepatými vlasy nebo Vás unavují nepoddajné kudrny, pokud každý den bez žehlení vlasů neopustíte byt nebo pokud cítíte, že vlasy už nemají sílu, ani na česání, máme pro Vás bezkonkurenční řešení tohoto problému až na 4 měsíce. Keratinová terapie LisseDesign Vám přinese úlevu a spoustu volného času, který ušetříte ráno. Tato procedura je naprosto bezpečná. Neobsahuje, na rozdíl od volně prodejných keratinů na internetu, karcinogenní formaldehyd. Vaše vlasy jsou po proceduře rovné, lesklé, silné a zdravé. Tato procedura trvá 2 až 5 hodin dle délky vlasů. Během ní Vám poskytneme tu nejlepší péči. Doporučujeme přípravky na domácí péči, které lze dokoupit u nás. Udrží vlasy o to déle rovné. S každou další aplikací (po 2-5 měs.) je výsledek lepší a trvanlivější. S takto narovnanými vlasy můžete zacházet stejně, jako s přírodně rovnými vlasy. Můžete je natáčet, foukat, žehlit, krepovat a pokaždé je stačí jen umýt šamponem, jak jste zvyklá. Opět budete mít vlasy hladké a rovné!

Vlasové terapie
Pokud máte jakkoli poškozené vlasy, nemusíte je hned stříhat. Jako jedni z mála Vám nabízíme téměř lázeňskou péči pro vlasy! Pomůžeme Vašim vlasům zvolením vhodné terapie: pro velmi poškozené vlasy, pro suché vlasy a na vlasy bez lesku. Tato terapie trvá 1,5-2 hod.. Během ní se postaráme o Váš relax a krásný výsledek, který uvidíte a ucítíte!

Barvení vlasů pro muže
V čem je jiné? Barva UOMO je vyvinutá speciálně pro muže, kteří chtějí působit vždy upraveně. Tato gelová barva přebarví bílé vlasy během 5 min.. Barva se postupně vymývá, čímž se vyhnete viditelným odrostům. Barva UOMO zároveň o vlasy pečuje – vlasy jsou jemné, zdravé a lesklé.

Veškeré naše služby můžete darovat svým blízkým ve formě dárkového poukazu.

Na Vaši návštěvu se těší Alžběta, Petra a Ivana

SPOLUPRACUJEME...

PHOTO Jan Sommer
svatební, ateliérová a reportážní fotografie