KOSMETIKA

Nabízíme Vám ošetření luxusní kosmetikou „Dr. Grandel“. Přípravky jsou velmi příjemné a vyznačují se dobrou snášenlivostí. Dr. Grandel nabízí speciální výběr přípravků zcela individuálně pro potřeby všech typů pletí, proto není problém vybrat tu nejvhodnější právě pro Vás. Výsledkem je bezchybná a zářivě krásná pleť.

Dr. Grandel je již více než 60 let velmi úspěšný ve vývoji a výrobě aktivních koncentrátů v ampulích určených pro profesionální kosmetiku. Kosmetické extrakty ve skleněných amp. se staly nezbytnou součástí péče o pleť. Výhody ampulí jsou zřejmé: koncentrované účinné látky, minimální množství konzervačních látek a bezpečné používání.

Okamžitý účinek
Účinek pocítíme okamžitě po aplikaci, výsledek je ohromující! Všechny ampule jsou čerstvé s jemnou konzistencí a pleti jsou doslova „nasávány“. Tajemství a úspěch Dr. Grandela spočívá ve vysoké účinnosti těchto ampulí.Celkové kosmetické ošetření trvá cca 60-95 min.

CHEMICKÝ PEELING Alpha effect - STOP VRÁSKÁM
Představujeme nejnovější generaci AHA KYSELIN. Významný úspěch při redukci hlubokých vrásek za 28 dní. V laboratoři DR.GRANDEL se podařilo konfigurovat AHA kyseliny tak, že viditelně redukují vrásky bez toho, aby byla pleť namáhaná. Tímto se otevírá využití ovocných kyselin i pro uživatele s citlivou pokožkou. Z vývoje a rozsáhlých klinických testů vznikla nová generace ovocných kyselin ALPHA EFFECT.
Na rozdíl od mechanických peelingových substancí, které odstraňují odumřelé buňky otěrem, ovocné kyseliny buňky uvolňují rozpuštěním jejich vazby na povrch kůže. Tento důkladný peelingový efekt stimuluje obnovu buněk a tak se struktura pokožky stává pomocí AHA vypnutější a jemnější. Vzhledem k jejich vysoké efektivitě a bezpečnosti jsou AHA v dnešní době neodmyslitelnou součástí kosmetiky.
Ošetření trvá 60-95min.

BEAUTYGEN kosmetika
Dokáže opravit a obnovit buněčnou DNA. Pomocí účinné látky z přírody - SNĚŽNÝCH ŘAS - se podařilo v pleti dekódovat tzv. GEN KRÁSY. Chrání kolagenová vlákna a zvyšuje elasticitu. Bylo zjištěno, že sněžné řasy prokazatelně zvyšují aktivitu kožních buněk a snižují poškození kůže způsobené UV zářením. Extrakt ze sněžné řasy je nová a revolučně účinná látka, aktivuje gen, který je zodpovědný za krásnou pleť a mladistvý vzhled. Anti-age peptidy jsou fontána mládí pro Vaši pleť.
Ošetření trvá 80min.

Nabízíme také líčení s ARABESQUE make up-collection.

Pracovní doba dle objednávek.

Telefon: +420 602 458 488

SPOLUPRACUJEME...

PHOTO Jan Sommer
svatební, ateliérová a reportážní fotografie